Odtwarzaj za darmo za pomocą aplikacji Free Music App (MU App) muzykę z YouTube na Twoim smartfonie lub tablecie. Skorzystaj z funkcji podpowiadania i odkryj nowe playlisty oraz twórców idealnie odpowiadających Twoim gustom muzycznym, lub też stwórz Twoje własne playlisty. Za pomocą Float Player (minimalizacja YouTube) możesz korzystać z innych aplikacji, jednocześnie słuchając darmowej muzyki.

Vanced App

  • Mini Player - słuchaj muzyki nie przerywając korzystania z innych aplikacji
  • Odkryj - twórców, albumy, utwory & playlisty
  • Szukaj - znajdź miliony utworów na YouTube.
  • Moja muzyka - zapisz playlisty & subskrybuj kanały
  • Oszczędzanie energii - słuchaj muzyki & oszczędzaj baterię


FAQ


Czy aplikacja jest bezpłatna?

Tak, zarówno aplikacja jak i jej użytkowanie jest bezpłatne.

Czy aplikacja zapisuje dane?

Aplikacja zapisuje utworzone przez użytkownika playlisty na jego smartfonie bądź tablecie.

Czy mogę wyłączyć ekran podczas słuchania muzyki za pomocą aplikacji?

Nie, warunki użytkowania YouTube wymagają jednoczesnego odtwarzania dźwięku i obrazu. Dlatego też wyposażylismy aplikację w tryb oszczędzania energii, umożliwiający maksymalne możliwe przyciemnienie ekranu oraz jego blokadę.

Czy za pomocą aplikacji mogę słuchać muzyki również w trybie offline?

Nie, odtwarzana przez aplikację muzyka jest udostępniana przez YouTube. Warunki użytkowania YouTube zabraniają pobierania muzyki - dlatego też odsłuchiwanie muzyki wymaga pozostania w trybie online.

Czy za pomocą aplikacji mogę pobierać filmy video?

Nie. Aplikacja umożliwia wyłącznie odtwarzanie (Streamen) treści zamieszczonych na YouTube. Pobieranie treści z serwisu jest zabronione przez YouTube, z tego też względu także w przyszłości aplikacja nie będzie wyposażona w funkcję pobierania.

Czy filmy video mogą być odtwarzane w tle?

Nie, jednakże Mini-Player oferuje możliwość maksymalnego zmniejszenia okienka z odtwarzanym video i umieszczenia go w dowolnym miejscu na ekranie (Floating-Player) – w ten sposób podczas słuchania muzyki nadal można korzystać z telefonu, np. surfując w internecie. Warunki użytkowania YouTube zabraniają odtwarzania w tle. Również najmniejsza możliwa wielkość okienka odtwarzania jest zdefiniowana przez YouTubeCzy można odtworzyć samą muzykę bez video?

Czy można odtworzyć samą muzykę bez video?

Nie, zawartość audio na serwisie YouTube jest nierozerwalnie powiązana z zawartością video. Odtwarzanie samej muzyki bez obrazu jest zabronione.

Czy za pomocą aplikacji można słuchać muzyki niepochodzącej z YouTube?

Nie, oferta muzyczna dotyczy tylko i wyłącznie YouTube. Użytkownik ma możliwość wyświetlenia kompletnej dyskografii twórców muzycznych. Jeżeli poszczególne utwory nie będą dostępne na YouTube, zostaną one wyświetlone jaśniejszą czcionką.

Co to są „strony twórców”?

Na tych stronach znajdziesz wszystkie albumy i utwory danego artysty. Utwory niedostępne na Youtube zostaną wyświetlone szarą czcionką.

Czy do korzystania z aplikacji konieczne jest połączenie z Internetem?

Tak. Aplikacja umożliwia odtwarzanie muzyki wyłącznie w trybie online. Ze względu na to, że korzystanie z aplikacji może spowodować duży przesył danych, zaleca się jej użytkowanie poprzez sieć Wi-Fi, nie jest to jednak absolutnie konieczne.

Czy za pomocą aplikacji mogę odtwarzać tylko klipy video, czy również inne?

Aplikacja powstała w celu odtwarzania muzyki dostępnej na YouTube. Z tego też względu funkcja wyszukiwania została zoptymalizowana wyłącznie pod kątem klipów video.