Free Music uygulamasıyla (MU uygulaması) akıllı telefonun veya tablet bilgisayarında YouTube'dan ücretsiz müzik akışı sağla. Müzik zevkine en uygun yeni sanatçı ve çalma listesi önerileri al veya kolayca kendi çalma listeni oluştur. Float Player (YouTube'u küçültme) sayesinde, ücretsiz müzik dinlemeye devam ederken, diğer uygulamaları açabilir ve kullanabilirsin.

Vanced App

  • Mini Player - müzik dinle ve diğer mobil uygulamaları kullanmaya devam et
  • Keşfet - Sanatçılar, albümler, şarkılar ve çalma listeleri
  • Arama - doğrudan YouTube üzerinden milyonlarca şarkı bul
  • Müziğim - çalma listelerini kaydet ve kanallara abone ol
  • Enerji tasarrufu - müzik dinle ve bataryanı koru


FAQ


Mobil uygulama ücretsiz mi?

Evet, mobil uygulamanın kendisi de, kullanımı da ücretsizdir.

Bu mobil uygulama verileri kaydeder mi?

Mobil uygulama, kullanıcının kendi oluşturduğu çalma listelerini, kendi akıllı telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza kaydeder.

Mobil uygulamayla müzik dinlerken ekranı kapatabilir miyim?

Hayır, YouTube kullanım koşulları, görüntü olmadan parça çalınmasına izin vermemektedir. Bu nedenle mobil uygulamamız, ekran parlaklığını olabildiğince düşüren ve ekranı kilitleyen bir enerji tasarruf modu sunmaktadır.

Mobil uygulamayla çevrim dışı olduğumda da müzik dinleyebilir miyim?

Hayır, bu mobil uygulamayla dinlenebilen müzik, YouTube tarafından sağlanır. YouTube kullanım koşulları nedeniyle müzik indirilememektedir - bu nedenle, müzik dinleyebilmek için daima internet bağlantısı olmalıdır.

Bu mobil uygulamayla video indirilebilir mi?

Hayır. Mobil uygulama, sadece YouTube içeriklerinin oynatılmasını (akış) sağlamaktadır. İçeriklerin indirilmesi YouTube tarafından yasaklanmıştır ve bu nedenle gelecekte de bir indirme fonksiyonu sunmayacağız.

Videolar arka planda oynatılabilir mi?

Hayır, fakat Mini-Player ile, videonun göstergesini olabildiğince küçük ve kendi ihtiyaçlarınıza göre ekran üzerinde konumlandırma olanağı sunuyoruz (Floating-Player) – bu sayede akıllı telefonunu kullanmaya devam edebilirsin ve örneğin müzik dinlerken İnternette surf yapabilirsin. YouTube kullanım şartları gereği arka planda oynatma yasaktır. Mini-Player'in asgari boyutu da YouTube tarafından belirlenmiştir.

Müziği, video olmadan çalmak mümkün mü?

Hayır, ses içerikleri YouTube'da daima videolara bağlıdır ve video olmadan sesin çalınmasına izin verilmez.

Mobil uygulamayla, YouTube'da sunulmayan müzikler de dinlenebilir mi?

Hayır, sunulan tüm müzik YouTube tarafından sağlanmaktadır. Sanatçıların komple diskografileri gösterilebilir, bazı şarkılar mevcut değilse, bunlar soluk gösterilir ve oynatılamaz.

Sanatçı sayfaları nedir?

Sanatçı sayfaları üzerinde, sana bir sanatçının tüm albümleri ve parçaları gösterilir. Bir sanatçının bazı parçaları YouTube'da mevcut değilse bile, sana soluk olarak gösterilir.

Mobil uygulamayı kullanabilmek için internete bağlı mı olmam gerekiyor?

Evet, mobil uygulama sadece müzik akışını sağlar, ancak çevrim dışı kullanıma izin vermez. Bu şekilde kullanım büyük bir veri trafiği oluşturacağından, mobil uygulamayı kullanırken WLAN üzerinden internete bağlanılması önerilir, ancak şart değildir.

Mobil uygulamayla sadece müzik videolarını mı oynatabilirim, yoksa diğer YouTube videolarını da oynatabilir miyim?

Mobil uygulama, YouTube üzerinden kullanıma sunulan müziği dinlemek için geliştirilmiştir. Bu yüzden, arama fonksiyonu, sadece müzik videoları bulacak şekilde ayarlanmıştır.